Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 08.10.2008
  • ·  57 komentarzy

Co oznaczają nowe tatuaże Angeliny?

 

Agencja Honey Angelina Jolie i Brad Pitt pojawili się kilka dni temu na premierze najnowszego filmu z udziałem aktorki - Changeling, reżyserii Clinta Eastwooda. Naszą uwagę przykuła nie tylko znakomita figura gwiazdy, która urodziła w lipcu bliźnięta, ale i nowe tatuaże na jej przedramieniu. Co oznaczają?

To współrzędne geograficzne miejsca, w którym na świat przyszły jej nowonarodzone bliźnięta, Knox Leon i Vivienne Marcheline. Kolejne linijki odnoszą się do pozostałych dzieci, pierwszej, biologicznej córki Shiloh i trójki adoptowanych pociech, Maddoxa, Paxa i Zahary - donosi informator.

Boimy się myśleć, jak ciało Angeliny będzie wyglądało za dwadzieścia lat. Szkoda, że tak się szpeci tatuażami.

Agencja Honey

Mila