Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 30.09.2008
  • ·  36 komentarzy

Megan Fox: Jestem facetem z pochwą

 

Capital Pictures/Forum Hollywoodzka piękność, Megan Fox chwali się, że jest najlepszą narzeczoną, jaką jej chłopak Brian Austin Green może sobie tylko wyobrazić.

Aktorka uznana wielokrotnie za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie powiedziała, że jest typem dziewczyny, który faceci kochają najbardziej. Ma w sobie bardzo silny męski pierwiastek.

To jest właśnie to, co mężczyźni bardzo sobie cenią w kobietach. Uwielbiam grać w gry video, oglądać sport i brutalne filmy. W zasadzie jestem takim facetem z pochwą. Uwielbiam to samo co ty, tylko nie mam penisa - twierdzi Fox.

Mamy dziwne skojarzenia z Dodą. Chyba jednak nie wszyscy faceci szukają kobiety, której jedyną kobiecą cechą jest to, że posiada pochwę.

Mila