Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 04.08.2007
  • ·  95 komentarzy

Pudzianowski ledwo wiąże koniec z końcem

 

Krzysztof Kuczyk/Forum Mariusz Pudzianowski wystawił niedawno na Allegro swojego Jeepa Grand Cherokee. Po prostu nie był mi potrzebny - mówi Lansikowi Pudzian. I chociaż za auto wziął sporo kasy i praktycznie cały czas startuje w zawodach, to naszemu siłaczowi nie jest lekko.

Ludzie myślą, że mam nie wiadomo ile pieniędzy i rozbijam się mercedesami. To nieprawda. Ledwo wiążę koniec z końcem - zwierza się Pudzianowski.

Starlight