Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 22.09.2008
  • ·  18 komentarzy

Jennifer Garner i Ben Affleck będą mieli syna

 

Enpacto/Forum Jennifer Garner i Ben Affleck oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Para, która ma już 2-letnią córkę Violet, powita wkrótce w swoim życiu syna.

Skąd to wiemy? Gwiazdorską parę zdradziła obsługa słynnego butiku z akcesoriami dla niemowląt Petit Tresor. Szefowa sklepu skontaktowała się z mediami i poinformowała, że Jennifer kupiła kilkanaście kompletów ubrań w niebieskim kolorze.

Aktorka jest obecnie w siódmym miesiącu ciąży.

Gratulujemy!

Mila