Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 15.09.2008
  • ·  55 komentarzy

Żona odeszła od Marcina Millera!

 

Forum Marcin Miller minione wakacje spędził w trasie koncertowej. Z zespołem Boys jeździł po całej Polsce. Właściwie nie bywał w domu. Co jakiś czas w prasie pojawiały się tylko doniesienia o tym, że Marcin lubi towarzystwo innych kobiet i nie zawsze był święty.

Żona Marcina, Anna miała najwyraźniej dość. Spakowała walizki i wyjechała do swojej siostry do Niemiec. Na głowie Marcina został dom i opieka nad dwoma synami.  Wyjechała, bo była zmęczona. Musi odpocząć - powiedział Super Expressowi Marcin.

Muzyk wpadł w panikę. W ogóle nie umiem gotować. No bo i skąd? Nigdy nie gotowałem. Zrobię kawę, jajecznicę. I nic więc. Nie... no, umiem grillować, więc jak moje chłopaki będą głodne, mogę przygotować coś na grillu - wyznaje lider Boys. Na szczęście z pomocą przyszła mama Marcina. Pani Maria wprowadziła się do syna i wnuków. Pomoże Marcinowi do czasu,  kiedy nie wyjaśni on sytuacji z żoną.

Carlax