Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 12.08.2008
  • ·  9 komentarzy

Marzena Kipiel-Sztuka uciekła z odwyku?

 

KK / Forum Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu Świat według Kiepskich. Ostatnio wystąpiła też w programie Jak oni śpiewają. Niedawno wyszła za mąż za Przemysława Buksakowskiego. Wydawałoby się, że Marzena ma ustatkowane życie. Okazuje się jednak, aktorka jest alkoholiczką. Jej mąż zdradził Faktowi, że aktorka próbowała się leczyć, ale nie wytrzymała w ośrodku odwykowym. Była w ośrodku odwykowym, ale wytrzymała jeden dzień i uciekła. Ja ją ratowałem z różnych sytuacji alkoholowych. Kiedy umierała - powiedział tabloidowi Przemek.

Tyle, że on sam również pije. Co prawda jakiś czas temu był na odwyku, ale alkohol okazał się zbyt silną pokusą. W zeszłym tygodniu media obiegła wiadomość, że Marzena i jej mąż wszczęli awanturę, w trakcie której Przemek uderzył żonę. Niestety, jak się okazało, jemu samemu kuracja też nie do końca pomogła. Nie wytrwał w trzeźwości. Ostatnio właśnie przez wódkę doszło między nimi do potężnej awantury. Jak sam przyznał, interweniowała policja, on wylądował w izbie wytrzeźwień, a ona wyprowadziła się z domu. Spakowała rzeczy, zabrała akt małżeństwa, podobno zamierza wystąpić o rozwód. Ma do tego powody, bo Buksakowski nie ukrywa, że podczas awantury pobił żonę - czytamy w Fakcie.

Przemek zapewnia jednak, że kocha Marzenę i chce dla niej jak najlepiej. Chciałbym wszystko naprawić i ratować małżeństwo. Tak ją kocham - wyznaje. Totalna patologia.
 

Carlax