Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 01.07.2008
  • ·  69 komentarzy

Pamela: Jessica Simpson to suka i dziwka!

 

Agencja Honey Pamela Anderson i Jessica Simpson weszły na wojenną ścieżkę.

Zaczęło się całkiem niewinnie - Jessica pokazała się publicznie w koszulce z napisem Prawdziwe dziewczyny jedzą mięso. Dla Pameli, działaczki organizacji PETA, to wystarczający powód, by obrzucić kogoś obelgami.

Jessica Simpson to suka i dziwka! Nie wiem, czy chodziło jej o żywność, czy facetów, ale to nie zmienia faktu, że jest dziwką - powiedziała Anderson na antenie australijskiego radia.

Czekamy na równie błyskotliwą reakcję Jessiki.

paulix