Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.06.2008
  • ·  46 komentarzy

Mucha w Jak oni śpiewają 4!

 

KJ / Forum Anna Mucha wróciła do Polski. Jednak nie po to, by grać dalej w M jak miłość. Ania postanowiła wystąpić w Jak oni śpiewają 4. Party donosi, że już podpisała kontrakt z Polsatem. Liczy, że po programie dostanie dużo ciekawych propozycji. Ma być największą gwiazdą show.

Znajomi Ani uważają, że aktorka w ogóle nie potrafi śpiewać. Na jubileuszu M jak miłość wystąpiła z Dodą i rzeczywiście było to traumatyczne doznanie dla słuchaczy. Ania może jednak nadrobić braki ciętym językiem. Producenci na pewno na to liczą.

Carlax