Przypomnij hasło
  • ·  Piątek, 27.07.2007
  • ·  218 komentarzy

Kasia Cichopek ma za duży biust!

 

Marcin Dlawichowski / Forum Natura nie poskąpiła jej wydatnego biustu. Nie jedna kobieta oglądając ją w reklamie bielizny z podziwem patrzy na te krągłości. Dla Kasi Cichopek to nie jest jednak powód do dumy, a raczej utrapienie.

Okazuje się bowiem, że z powodu dużych piersi Kasia często nie może dobrać odpowiedniego stroju dla siebie. Coś co jest na nią dobre w pasie, nie dopina się w biuście. Nie mogę powiedzieć, że potrzebuję np. sukienki w rozmiarze 34 i jest po sprawie. Bo ja na dole mam rozmiar 34, a u góry no... 36, a w ramionach znów 34. Mam też biodra i talię jak kobieta. Wszystko więc trzeba przymierzać, bo jak na pupie jest dobrze, to nie dopinam się w biuście - żali się Faktowi.

Kasia nie może wyręczać się stylistkami, sama musi biegać po sklepach i szukać odpowiednich kreacji do prowadzenia programu Jak oni śpiewają. Może tym należy tłumaczyć fatalne stroje aktorki, które zazwyczaj są jak wyjęte z jakiegoś festynu. To nie kwestia gustu, tylko brak ładnych, odpowiednio skrojonych na Kasię rzeczy.

Sugerujemy, żeby zaczęła przymierzać ubrania conajmniej o rozmiar większe, bo 34 to może nosić Kate Moss, a nie korpulentna Cichopek. Problem być może sam się wówczas rozwiąże.

Carlax