Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 10.03.2008
  • ·  101 komentarzy

Kobiece sztuczki w oczach facetów

 

Faceci nie są ślepi, ani głusi. Większość kobiet myśli, że mężczyźni nie zwracają uwagi na szczegóły, tymczasem oni doskonale wiedzą, co próbujesz ukryć, gdy...

Kobieca sztuczka nr 1.

Jesteś u faceta w mieszkaniu i nagle mówisz mu, że musisz umyć ręce. Idziesz do łazienki, odkręcasz kran i... siusiasz.

Co na to facet? On doskonale wie, że poszłaś tam zrobić siusiu. Sztuczka z lejącą się wodą,  jest stara jak świat. Czy są jakieś inne sposoby na zatuszowanie odgłosu siusiania? Po prostu być sobą. Wszyscy to robią i nie powinno się z tego robić wielkiej tajemnicy.

Kobieca sztuczka nr 2.

Świece są romantyczne i robią wrażenie, ale faceci doskonale wiedzą, po co tak naprawdę je zapalasz.

Co sobie wówczas myślą? Chcesz ukryć pewne niedoskonałości swojego ciała, takie jak na przykład cellulit, czy kilka dodatkowych kilogramów. Dlaczego w innym wypadku nie dawałabyś się facetowi rozebrać?

Mężczyźni wyznają, że wielokrotnie spotkali się z sytuacją, w której kobieta usiłuje zakryć swoje ciało. Większość kobiet woli kochać się przy zgaszonym świetle i zaczyna piszczeć i zakrywać się, kiedy mężczyzna nagle zapala lampkę.

Faceci twierdzą, że kobiety zbyt mocno panikują w intymnych sytuacjach, tymczasem oni nie oceniają naszego ciała tak surowo, jak my.

Kobieca sztuczka nr 3.

Większość kobiet nie jest zadowolona z rozmiaru i wyglądu swoich piersi, więc myśli, że jak zostanie w koronkowym push-upie, jej piersi będą wyglądały na ładniejsze, większe i podniesione.

Faceci narzekają na to, że kobiety pozostają w łóżku w staniku. Dla nich to jest oczywiste. Masz kompleks. Nie myśl, że dadzą się nabrać na to, że jest ci zimno.

Co na to mężczyźni? Twierdzą, że jedyną rzeczą, która jest lepsza od patrzenia na twoje piersi, jest dotykanie ich, bez względu na ich rozmiar i kształt.

Fajnym rozwiązaniem dla kobiet, które nie są zadowolone z zestawu, jakim obdarzyła je Matka Natura, jest zapalenie świec. Ich światło sprawia, że biust wydaje się większy.

Źródło: Cosmopolitan

Mila