Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 10.03.2008
  • ·  38 komentarzy

Janet Jackson: Skopcie tej dziw** tyłek!

 

HX Janet Jackson pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu HX.

W wywiadzie gwiazda opowiedziała o swoich relacjach z Madonną i ustosunkowała się do tego, że jej fani toczą wojnę z fanami gwiazdy pop.

Nie jestem pewien, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale w internecie toczy się walka pomiędzy twoimi fanami i fanami Madonny. Wiem, że ty i Madonna miałyście małe spięcie w latach 90., ale czy sądzisz, że ten żar pomiędzy waszymi fanami jest słuszny?

- Nie. Ja nawet nie miałam pojęcia, że coś takiego się dzieje.

Oni wykłócają się, która z was kręci lepsze teledyski, która ma więcej fanów gejów. Ludzie są ciekawi, co myślisz dziś o Madonnie?

- Myślę, że ona robi zdumiewające rzeczy. Zrobiła wiele świetnych rzeczy w swojej karierze, w swoim życiu i niech moc będzie z nią. Myślę, że fani zawsze będą po jej stronie, zawsze. Oni są niewiarygodnie lojalni, zawsze są za tobą, zwłaszcza wtedy, kiedy ktoś próbuje powiedzieć coś negatywnego na twój temat, natychmiast dają ci pozytywnego kopa. Oni zawsze są za tobą, to bardzo lojalne z ich strony.

Jeśli twoi drag queen spotkaliby się z drag queen Madonny, jaką radę dałabyś swoim queen?

- Skopcie tej dziw** tyłek!

Mila

  • Powiększ zdjęcie