Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 29.02.2008
  • ·  137 komentarzy
·  seks ·  penis

Jak się kochać, gdy jego penis jest...

 

Magazyn Joy radzi jak się kochać, gdy jego penis jest...

...bardzo wąski i długi?

Najlepiej używać prezerwatyw z grubego lateksu. W grę wchodzą też prążkowane, z wypustkami lub chropowate. Warto poszperać w seks shopie i znaleźć coś odpowiedniego. Dzięki takiej prezerwatywie można powiększyć nieco obwód penisa.

Partnerzy powinni się w takim przypadku kochać w pozycjach, w których mężczyzna nie wchodzi w kobietę zbyt głęboko, lub kobieta może kontrolować sytuacje. Najlepsze są: pozycja na jeźdźca, pozycje na boku, czyli na łyżeczki i na nożyczki (pozycja na boku, przodem do siebie, jedna noga partnerki jest pomiędzy udami kochanka).

...krótki i gruby?

Kobiety, które chciałyby intensywniej poczuć swojego ukochanego, powinny kochać się w pozycji świecy. Jak to zrobić? W pozycji misjonarskiej partnerka unosi pośladki (można podłożyć pod nie poduszkę), wyprostowane w kolanach nogi kładzie na ramionach partnera.

Dobra jest również pozycja na pieska, gdy stymulowany jest punkt G i łechtaczka.

...bardzo gruby i długi?

Łatwe, wygodne i przyjemne są pozycje: na łyżeczki, pozycja misjonarska oraz na jeźdźca. Jeżeli do sypialni zaczyna wkradać się nuda, to warto spróbować pozycji sanki - partnerka kuca tyłem do mężczyzny, między jego udami.

paulix