Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 15.02.2008
  • ·  98 komentarzy

Jak dojść razem do orgazmu?

 

Panuje przekonanie, że mężczyźni za szybko dochodzą do orgazmu, natomiast kobiety najczęściej potrzebują więcej czasu. Aby obie strony skończyły w jednym momencie partnerzy muszą bardzo dobrze znać swoje ciała i potrzeby. Wspólny orgazm zapewnia większą radość. Super Express podaje kilka sposobów, by jak najlepiej zgrać orgazm kobiety i mężczyzny:

1. Ona przyspiesza. Mężczyzna powinien zrobić większy użytek ze swoich palców. Usiądź tyłem do swojego partnera, opierając się plecami o jego klatkę piersiową. Dłonie niech położy przed Tobą, a dokładnie między Twoimi nogami. Palcem wskazującym i serdecznym niech niech delikatnie pieści twój srom. Dwoma palcami drugiej ręki może okrężnie masować twoją łechtaczkę.

2. Ona zwalnia, on przyspiesza. Pozycja klasyczna. Ułóż nogi w zależności od tego jak bardzo chcesz, by on przyspieszył. Im nogi bliżej siebie, tym większe tarcie i większe podniecenie partnera. Możesz w ten sposób regulować tempo stosunku.

3. Punkt M. Seks oralny z naciskiem na punkt M, który znajduje się nad cewką moczową, tuż przed "guziczkiem". Jeśli umiejętnie o niego zadbasz, twoja partnerka będzie bardzo podniecona przed stosunkiem.

4. Zmiana rytmu. Powolne, głębokie pchnięcia połączcie z szybkimi, płytkimi, trafiającymi w początek pochwy.

5. Natychmiastowy orgazm. Oboje przyspieszacie. Unieś prawą nogę z pozycji leżącej, tak by twoje kolano sięgało do jego lewego barku. Lewa noga leży płasko na łóżku. Pchnięcia będą wtedy kierowane ku wnętrzu twego uniesionego uda. Pochwa jest w tej pozycji napięta i staje się ciaśniejsza.

Bardzo ważne, abyś nauczyła partnera rozpoznawać, kiedy nadchodzi twój orgazm. Wówczas on będzie mógł dostosować się do ciebie i opóźnić twoją reakcję lub przyspieszyć swoją.

Carlax