Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 17.07.2007
  • ·  26 komentarzy

Kora Jackowska chora!

 

Adam Warzawa/Forum Wokalistka zespołu Maanam - Kora Jackowska odwołała w ostatnim czasie wszystkie koncerty. Powodem jest ciężkie zapalenie krtani i tchawicy. Zaczęto nawet spekulować, że Kora straciła głos.

Sama zainteresowana nie komentuje tych rewelacji, nie można się do niej dodzwonić. Jednak Twoje Imperium dotarło do menadżera Maanamu - Mateusza Labudy, który powiedzial: Kora zmieniła numer telefonu, bo miała dość telefonów od dziennikarzy. Koncerty zostały odwołane ze względu na przedłużająca się infekcję dróg oddechowych. Wszystkich fanów przepraszamy i zapraszamy na najbliższe koncerty w sierpniu.

Nie jest jednak pewne czy do nich dojdzie. Znany laryngolog Piotr Wójtowicz uważa, że nie można bagatelizować takiego problemu. Przewlekłe zapalenie krtani i tchawicy grozi poważnymi następstwami. Szczególnie u osób, pracujących głosem. Powoduje chrypkę, niemożność wypowiadania długich zdań i wydawania wysokich dźwięków - powiedział specjalista.

Współczujemy i martwimy się o Korę, bo jeżeli te doniesienia okażą się prawdziwe, to może ona już nie wrócić na scenę. Wielokrotnie przyznawała się do silnych depresji. Co się z nią stanie teraz, kiedy nie będzie mogła robić tego co kocha?

Carlax