Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 27.11.2007
  • ·  73 komentarze

Sex w domu Wielkiego Brata!

 

Big Brother 4.1 ma swojego Kena i Frytkę. Kasia Lenartowicz oraz Mirek Ptasznik uprawiali sex w sekretnym pokoju. Miało to miejsce kilka dni temu. Mirek nie jest już mieszkańcem domu Wielkiego Brata, ale z okazji urodzin Kasi wszedł na jedną noc jako jej prezent.

Kiedy jeszcze oboje byli uczestnikami programu, nawiązał się między nimi flirt. Były pocałunki, masaże i obietnice. Mirek jednak wyznał potem prowadzącemu show, że nie do końca dotrzymał słowa i nie czeka wiernie na Kasię za murami domu. Mimo to zgodził się wejść do programu i sprawić jej niespodziankę.

Para zjadła kolację, a następnie przeniosła się do sekretnej sypialnii. Wszystko działo się pod kołdrą, ale żadna ze stron nie zaprzeczyła, że coś się tam wydarzyło. Kasia od kilku dni przeżywa jak na te filmy zareagują jej rodzice. Bardzo chwali sobie umiejętności tzw. rocznika 85. Ma nadzieję, że po wyjściu z domu znajomość z Mirkiem przetrwa. On już nie jest tego taki pewien.

Zobaczcie co się działo w 22 urodziny Kasi.

Carlax