Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.09.2013
  • ·  940 komentarzy

Miley Cyrus ma najgorszą fryzurę w show-biznesie! (Zdjęcia)

 

Jedna z firm produkujących kosmetyki do pielęgnacji włosów na podstawie opinii swoich klientów stworzyła listę najlepszych i najgorszych fryzur gwiazd.

Zdaniem opinii publicznej najgorszą fryzurę w show-biznesie ma Miley Cyrus. Piosenkarka zdobyła aż 66% głosów! Patrząc na jej ostatnie zdjęcia, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości dlaczego.

Fatalne fryzury mają też: Helen Flanagan, Kelly Osborne, Katie Price, Lady GaGa, Britney Spears, Nicki Minaj i Kristen Stewart.

Ankietowani uznali, że najpiękniejszą fryzurę wśród gwiazd ma Nicole Scherzinger. Oprócz niej na liście pojawiły się też: Kim Sears, Kate Middleton, Kelly Brook, Beyonce Knowles, Kim Kardashian, Cara Delevingne i Victoria Beckham.

paulix