Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.09.2013
  • ·  55 komentarzy
·  Rihanna ·  teledysk ·  wideo

Zapowiedź nowego teledysku Rihanny! (Zdjęcia i wideo)

 

Już niebawem do sieci trafi najnowszy teledysk Rihanny do singla Pour It Up, promującego album Unapologetic. Jako przedsmak tego co nas czeka, artystka ujawniła na Instagramie kilka zdjęć z planu wideoklipu.

Wygląda na to, że gwiazda w wideo wystąpi w jasnej peruce, różowych brwiach i skąpych, odważnych strojach.

W teledysku na pewno pojawią się też sceny ze znaną tancerką na rurze Nicole "The Pole" Williams. Rihanna zamieściła w sieci filmik z jej przesłuchania oraz pracy na planie klipu.

Zapowiada się kolejne, mocne i seksowne wideo.

paulix