Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.09.2013
  • ·  33 komentarze
·  Rita Ora ·  Beyonce

Rita Ora: "Podziwiam Beyonce"

 

Honey W sierpniu 2012 roku Rita Ora wydała swój debiutancki album zatytułowany Ora, który powstał we współpracy artystki z wytwórnią Jaya-Z - Roc Nation. Podczas nagrywania płyty Rita miała okazję spotkać się z żoną rapera, Beyonce, która zrobiła na niej oszałamiające wrażenie.

Poznałam Beyonce po podpisaniu kontraktu z Roc Nation i wywarła na mnie większe wrażenie niż jej mąż. Podziwiam ją - Rita wyznała w wywiadzie dla magazynu S Moda.

Kiedyś uczyłam się wszystkich jej kroków tanecznych i próbowałam we wszystkim ją kopiować. Byłam piosenkarką od ukończenia 14 roku życia. Kiedy opuściłam szkołę, śpiewałam w barach. Roc Nation usłyszał o mnie i wysłał do mnie maila z propozycją przyjazdu do Nowego Jorku. Kiedy przyleciałam do Nowego Jorku od razu zaproponowano mi nagranie płyty - powiedziała piosenkarka.

Debiutancki album Ory zadebiutował na szczycie bestsellerów w Wielkiej Brytanii i Szkocji, sprzedając się w ilości 40 tysięcy egzemplarzy już w pierwszym tygodniu.

Mila