Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.09.2013
  • ·  29 komentarzy

Lance Bass: "Znam wielu ukrytych gejów"

 

Honey Były gwiazdor NSYNC, Lance Bass gościł ostatnio w studio Bethenny Frankel, w którym udzielił szczerego wywiadu. Muzyk, który w 2006 roku oficjalnie przyznał się, że jest gejem, zdradził, że zna "tonę" celebrytów, którzy ukrywają swoją prawdziwą orientację seksualną.

Znam tonę celebrytów, którzy są gejami, ale ukrywają to. Ale to do nich należy decyzja, czy chcą wyjść z ukrycia czy nie, a ja będę wspierał każdą decyzję, jaką podejmą - powiedział Bass.

Lance zdradził, że jest o wiele bardziej szczęśliwy i spełniony odkąd ujawnił swoją prawdziwą orientację. Piosenkarz przyznał, że współczuje wszystkim tym, którzy czują, że muszą ukrywać, że są gejami.

Kiedy byłem w NSYNS, nie powiedziałem o tym ani jednej osobie. Nie powiedziałem przyjacielowi, członkowi rodziny, nikomu… Tak długo jak byłem w NSYNC, nie miałem żadnego faceta. Byłem zupełnie aseksualny - powiedział piosenkarz. Honey

Mila