Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.09.2013
  • ·  34 komentarze

Selena Gomez w kampanii Adidas NEO (Zdjęcia)

 

Wiosną tego roku Selena Gomez podpisała lukratywny kontrakt z Adidas NEO. Publikowaliśmy materiały z wiosenno-letniej kampanii marki. W sieci ukazała się właśnie kolejna odsłona współpracy gwiazdki Disneya i sportowego giganta.

Tym razem Gomez zaprezentowała ubrania z jesienno-zimowej kolekcji marki - sportowe bluzy ozdabiane ćwiekami, legginsy, buty i koszulki.

Jak Wam się podoba?

Mila