Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.09.2013
  • ·  28 komentarzy

Beata Tyszkiewicz: "Do futra z norek można założyć trampki"

 

Honey Beata Tyszkiewicz jest prawdziwym uosobieniem klasy i elegancji. Aktorka przyznała, że lubi jednak czasem pozwolić sobie na nieco luzu i założyć sportowe buty.

Tyszkiewicz wyznała w rozmowie z Faktem, że uwielbia wygodę i nie znosi szpilek. 

Moda w dzisiejszych czasach jest bardzo różna. Można ubierać się w stylizacje haute couture z „Vogue'a”, a można też jak modowe blogerki. Dla mnie najważniejsza jest wygoda, więc stawiam na czółenka i półbuty. Oczywiście mam szpilki, ale wychodzę w nich tylko na wyjątkowe okazje. Uwielbiam wygodę i to, że dziś do futra z norek można założyć trampki – powiedziała aktorka.

Podoba Wam się styl Tyszkiewicz? Honey

 

Mila