Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 30.09.2013
  • ·  44 komentarze

Gwiazdy na imprezie Sephora Trend Resort

 

Wczoraj w Warszawie odbyła się kolejna impreza z udziałem gwiazd. Okazją była promocja nowej linii kosmetyków Sephora Trend Report.

Na imprezie, którą poprowadzili Karolina Malinowska i Olivier Janiak pojawiły się: Agnieszka Cegielska, Agnieszka Jastrzębska, Agnieszka Popielewicz, Katarzyna Zielińska, Tamara Arciuch, Zofia Ślotała i Maria Niklińska.

Na szczególną uwagę zasługuje Karolina Malinowska, która zaprezentowała znakomitą figurę po porodzie. Przypomnijmy, że nieco ponad miesiąc temu była modelka została po raz kolejny mamą.

Która z pań wyglądała najbardziej stylowo?
 

Mila