Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Niedziela, 29.09.2013
  • ·  62 komentarze

Ostałowska gwiazdorzyła na planie "Prawa Agaty"!

 

Dominika Ostałowska na planie serialu M jak miłość najwyraźniej czuje się jak gwiazda i może sobie pozwolić na kaprysy. Okazuje się, że na planach innych seriali nie może już liczyć na wyjątkowe traktowanie.

Aktorka dostała niedawno gościnną rolę w Prawie Agaty. Jej wizyta na planie zakończyła się awanturą.

Dominika była niezadowolona z tego, jak uczesał ją fryzjer. Zażądała, by sprowadzono jej ulubionego stylistę, co też zrobiono - zdradziła tygodnikowi Na żywo osoba z produkcji serialu.

Kiedy okazało się, że na stylistę trzeba będzie czekać, gwiazda serialu, Agnieszka Dygant, prywatnie partnerka reżysera, stanowczo się temu sprzeciwiła.

Zapowiedziała, że jeśli Dominika w tej chwili nie wróci do pracy, to ona schodzi z planu - twierdzi źródło tygodnika.

Do Ostałowskiej dotarło chyba, że tu nie ona jest gwiazdą i posłusznie wróciła do pracy.

paulix