Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Niedziela, 29.09.2013
  • ·  42 komentarze

Miley Cyrus: "Marihuana jest NAJLEPSZYM NARKOTYKIEM na Ziemi!"

 

Honey Miley Cyrus nigdy nie ukrywała, że ma słabość do marihuany. Kiedy prawie 3 lata temu ujawniono nagranie, na którym widać 18-letnią wówczas gwiazdkę Disneya zaciągającą się substancją wyglądającą na konopie indyjskie, linią obrony było wtedy twierdzenie, że było to legalne w Kalifornii zioło o nazwie salvia. Dzisiaj Miley już nie udaje.

W wywiadzie dla najnowszego wydania magazynu Rolling Stone, na którego okładce pozuje nago, niespełna 21-letnia piosenkarka wyznała, że marihuana jest jej ulubionym narkotykiem. Domyślamy się więc, że ma porównanie z innymi.

Myślę, że marihuana jest najlepszym narkotykiem na Ziemi. Kiedyś paliłam jointa z pejotlem w środku i widziałam później wilki wyjące do księżyca. Hollywood to miasto kokainy, ale zioło jest znacznie lepsze. I ecstasy też. To są radosne narkotyki. Sprawiają, że jesteś bardziej społeczny, że chcesz nawiązywać nowe znajomości. Jesteś otwarty i szczęśliwy. Nie zamykasz się sam w łazience. Nie lubię kokainy, bo jest straszna i mroczna - mówi Cyrus.

Ciekawe, co na to fani Miley i ich rodzice… Będą „dojrzewać” tak jak ich idolka? Hone

Mila