Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 28.09.2013
  • ·  30 komentarzy
·  Doda

Doda nadal będzie skakać w tłum fanów!

 

Koncerty mogą być bardzo niebezpieczne, o czym przekonała się niedawno Doda. Przypominamy, że artystka rzuciła się w tłum fanów, którzy jej nie złapali. Gwiazda doznała pęknięcia kręgu w odcinku szyjnym i przez dwa miesiące musi nosić kołnierz ortopedyczny.

Mimo, to Doda nie zamierza się zniechęcać. Na pytanie dziennikarza Super Expressu, czy nadal zamierza skakać w tłum fanów odpowiedziała:

Jak tylko wyzdrowieję, to dlaczego nie?

Te słowa przeraziły jej menedżera.

Mam nadzieję, że z tego zrezygnuje, ale znając Dodę, może chcieć zostawić ten element - przyznaje Rafał Bogacz.

Oby następne skoki były bardziej udane.

paulix