Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 28.09.2013
  • ·  16 komentarzy

Oprah Winfrey: "Zastanawiałam się ostatnio nad ślubem"

 

Honey Oprah Winfrey od prawie 30 lat jest w związku z amerykańskim biznesmenem i pisarzem Stedmanem Grahamem. Para nigdy jednak nie zdecydowała się na ślub. Gwiazda telewizyjna przyznała, że kiedy jej bliska przyjaciółka Tina Turner wzięła ostatnio ślub, sama zaczęła zastanawiać się nad wyjściem za mąż.

Myślę, że to bardzo interesujące, że o to pytasz, ponieważ myślałam o tym ostatnio na ślubie Tiny Turner - Oprah powiedziała w wywiadzie dla Access Hollywood.

Tina powiedziała do mnie niedawno: Oprah, musisz to zrobić. Musisz to zrobić. A ja sobie pomyślałam: Ok, a czy to coś zmieni? Myślę, że nie.

Gdybyś kiedykolwiek zapytała o to mojego partnera, to powiedziałby ci, że gdybyśmy byli małżeństwem, to nie bylibyśmy już razem. Stedman jest bardzo tradycyjnym człowiekiem, który jest w bardzo nietradycyjnym związku - dodała Winfrey. Forum

Mila