Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 28.09.2013
  • ·  57 komentarzy

Eva Longoria: "Dzieci mogą poczekać"

 

Honey Mimo iż Eva Longoria skończyła już 38 lat, wcale nie spieszy jej się do zostania matką. Gwiazda Gotowych na wszystko przyznała, że nie ma ciśnienia, żeby mieć dzieci i nie martwi się upływającym czasem.

Nie jestem jedną z kobiet, które myślą sobie: Oh, muszę jak najszybciej mieć dzieci. Myślę, że dzieci są produktem miłości, więc jeśli znajdujesz odpowiednią osobę i chcesz założyć z nią rodzinę, to wtedy jest to właściwy moment. Nie boję się momentu, w którym okazuje się, że mam 50 lat i jestem sama. Nie zamierzam mieć dziecka tylko po to, żeby je mieć - powiedziała gwiazda.

Słusznie? Honey

Mila