Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 28.09.2013
  • ·  28 komentarzy

Radosław Majdan otwiera salon tatuażu!

 

Radosław Majdan bardzo aktywnie spędza czas na swojej piłkarskiej emeryturze. Pisaliśmy, że Radek założył z kolegami zespół rockowy The Trash, w którym jest gitarzystą. Okazuje się, że były bramkarz otwiera również salon tatuażu. Lokal będzie nosił nazwę Navaho.

Niedawno w rozmowie z Super Expressem, Majdan zdradził, że chce otworzyć nowy biznes.

Już kiedyś zastanawiałem się nad tym, żeby otworzyć studio tatuażu. Ten świat jest mi bardzo bliski. Chcę zrobić takie studio klimatyczne. Fajna muzyka, fajny klimat, fajni ludzie. Myślę, że będzie ciekawa atmosfera – mówił.

Wygląda na to, że udało mu się zrealizować swoje plany. Radek wstawił na swojego Facebooka zdjęcie przedstawiające jedno z pomieszczeń swojego salonu tatuażu, którego ścianę pokryto kolorowym graffiti.

Moje nowe studio tatuażu. Jak Wam się podoba nazwa 'NAVAHO'? Otwieramy już na początku października. Chłopaki od tatuaży to jedni z najlepszych w Polsce. Zapraszam wszystkich miłośników tatuażu - zachęca.

Salon powstał na warszawskim Ursynowie. Honey

Mila