Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 27.09.2013
  • ·  32 komentarze

Sablewska o botoksie gwiazd: "Panuje straszna hipokryzja"

 

Maja Sablewska nie wstydzi się tego, że poprawia swoją urodę. Maja nie widzi sensu wypierania się widocznych na twarzy zmian i nie rozumie dlaczego inne gwiazdy kłamią, że nie stosują botoksu.

Dla mnie to jest absurd. W tej dziedzinie panuje straszna hipokryzja. Ja zawsze jestem szczera i tego oczekuję w zamian. Nie mam nic do ukrycia. Jeśli mój rozmówca pyta mnie o botoks, to ja też go o to zapytam. I to ja bardziej zdemaskuję jego niż on mnie.

Ważne, by wiedzieć, gdzie leży granica. Jakbym robiła coś na siłę, to teraz nie miałabym kompletnie mimiki twarzy - wyznała w rozmowie z Gwiazdami.

Doceniacie jej szczerość?

paulix