Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Sobota, 28.09.2013
  • ·  41 komentarzy

Pająk: "Powinnam odwiedzić psychologa"

 

Forum Patrycja Pająk zasłynęła dzięki kłótni z byłym chłopakiem o silikonowe piersi, które jej zafundował. Celebrytka twierdzi, że z tego powodu ma teraz traumę i potrzebuje pomocy specjalisty.

Ze swoim byłym chłopakiem przeżyłam już tyle, że nie wyobrażam sobie, abym teraz mogła być z kimś w związku. Teraz jestem wolna, ale przestałam wierzyć w miłość. Zraziłam się do mężczyzn i nawet uważam, że powinnam w tej sprawie odwiedzić psychologa. Sytuacje z przeszłości tak zabiły we mnie uczucia, że nie potrafię sobie wyobrazić bliższego związku z mężczyzną - żali się Gwiazdom.

Współczujecie?

Forum

paulix