Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 27.09.2013
  • ·  13 komentarzy

Katie Price kupiła synkowi fotelik Ferrari

 

Katie Price została niedawno po raz kolejny mamą. Brytyjska celebrytka urodziła w Londynie synka Jetta, który jest owocem jej związku ze striptizerem Kieranem Haylerem.

Słynąca z uwielbienia do luksusowych gadżetów gwiazdka opublikowała właśnie w sieci swój nowy nabytek, który kupiła z myślą o swoim synku.

Katie wstawiła na Twittera zdjęcie czerwonego fotelika dla dziecka, który został wyprodukowany przez kultowego włoskiego producenta samochodów Ferrari.

Ładny? Honey

Mila