Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 27.09.2013
  • ·  15 komentarzy

Brat Jennifer Aniston będzie świadkiem na jej ślubie

 

Honey Jennifer Aniston planuje wkrótce pobrać się ze swoim narzeczonym Justinem Therouxem. Jeden z amerykańskich tabloidów ustalił, kto będzie drużbą na ślubie gwiazdorskiej pary. Aktorka zdecydowała, że rolę tę będzie pełnił jej brat AJ.

AJ będzie drużbą na ślubie Jennifer. Będzie przez cały czas w centrum ceremonii. Justin sądzi, że jeśli AJ będzie jego drużbą na ślubie, to w pewnym sensie zakotwiczy go w rodzinie Jennifer. Nie ma wątpliwości, że AJ jest ekscentryczny, ale ma dobre serce, a Jennifer bardzo go kocha - donosi źródło National Enquirer.

Para spotyka się ze sobą od 2011 roku. Jenn i Justin ogłosili swoje zaręczyny w sierpniu ubiegłego roku.

Ślub pary odbędzie się w Bel Air w Kalifornii. Honey

Mila