Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 27.09.2013
  • ·  32 komentarze

Ostra sesja Iriny Shayk!

 

V Man W najnowszym wydaniu magazynu V Man ukazała się nowa seksowna sesja z udziałem rosyjskiej modelki Iriny Shayk. Zmysłowa narzeczona Cristiano Ronaldo pozowała do zdjęć w rzece ubrana w skąpy, prześwitujący stanik i majtki.

Irina po raz kolejny udowodniła, że jest prawdziwą mistrzynią sztuki uwodzenia. Jej prężące się, mokre ciało, niejednego faceta doprowadziłoby do stanu wrzenia.

Sexy? V Man V Man V Man

Mila