Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 27.09.2013
  • ·  74 komentarze

Renata Dancewicz: "Najlepszy jest seks z nieznajomym"

 

Honey W jednym z ostatnich odcinków Małej czarnej, prowadząca program Katarzyna Montgomery rozmawiała ze swoimi gośćmi o seksie. Podczas gorącej dyskusji okazało się, że goszcząca w programie Renata Dancewicz, ma bardzo wyluzowane podejście do spraw łóżkowych.

Najlepszy jest seks z nieznajomym, a po poznaniu jest zupełnie inna jakość - powiedziała aktorka.

Obecna w studio Aleksandra Kwaśniewska, stwierdziła, że w przeciwieństwie do Renaty, woli lepiej poznać faceta, z którym idzie do łóżka.

Mi się wydaje, że od pewnego momentu jest fajnie, że poznanie się sprzyja - powiedziała.

Wierzycie w zapewnienia Dancewicz, że "najlepszy jest seks z nieznajomym"? Honey

Mila