Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 27.09.2013
  • ·  16 komentarzy

Kate Rozz o związku Rosati i Adamczyka: "Życzę im szczęścia!"

 

Honey Związek Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati jest obecnie jednym z najgorętszych związków w polskim show-biznesie. We wczorajszym odcinku programu Kobiecym okiem, gościem była Kate Rozz, która po raz pierwszy wypowiedziała się na temat nowego związku aktora.

Poproszona o skomentowanie ostatnich plotek, powiedziała:

Zawsze życzę ludziom, by byli szczęśliwi. Jeśli plotki się potwierdzą, to jedyne, co mi zostaje, to życzyć dwójce ludzi szczęścia.

Wierzycie, że powiedziała to szczerze? Honey

Mila