Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 26.09.2013
  • ·  65 komentarzy

Czubaszek: "To, co zrobiła Violetta Villas, to była głupota"

 

Maria Czubaszek zawsze mówi to, co myśli, bez względu na konsekwencje. Satyryczka nie boi się podejmować trudnych tematów, ale są też takie, o których nie potrafi żartować, jak na przykład cierpienie zwierząt.

W wywiadzie dla Życia na gorąco poruszyła kwestię ludzkiej nieodpowiedzialności i przy okazji skrytykowała nieżyjącą Violettę Villas.

Kocham psy i gdy kiedyś weszłam do schroniska, to chciałam je wszystkie zabrać. Miałam świadomość, że mnie na to nie stać. To, co zrobiła na przykład Violetta Villas, to była głupota. Jeśli człowiek jest odpowiedzialny, to zapewnia swojemu dziecku czy swojemu zwierzątku jakieś znośne życie. Nie można ot, tak po prostu wziąć 20 psów, by potem te psy zagryzały się z głodu - powiedziała.

Trudno nie przyznać jej racji.

Forum

paulix