Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 26.09.2013
  • ·  24 komentarze

Doda boi się konkurencji Edyty Górniak!

 

Doda od dawna zapowiada swój nowy singiel, który mieliśmy usłyszeć w październiku. Jej plany pokrzyżowała jednak Edyta Górniak, która zdecydowała, że w tym samym czasie wypuści swoją nową piosenkę.

Doda podobno przestraszyła się mocnej konkurencji i przesunęła datę premiery.

Plan Edyty jest Dodzie bardzo nie na rękę. W przeciwieństwie do Górniak, jej nie grają tak często w radiach. Poza tym Edyta jest gwiazdą „The Voice of Poland”, więc jej nowy utwór na pewno będzie mocno promowany i tego obawia się Doda. Nie chce dzielić się zainteresowaniem, a już na pewno nie może dopuścić, by piosenka rywalki okazała się głośniejsza. Postanowiła więc przeczekać i wypuścić singiel później, nie mówiąc o tym wcześniej - powiedział Faktowi znajomy Dody.

Myślicie, że to pomoże i będzie miała hit?

paulix