Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 26.09.2013
  • ·  27 komentarzy

Edita Vilkeviciute łapie za pierś Anję Rubik!

 

Vogue Okładkę najnowszego wydania francuskiego Vogue'a ozdobiła litewska modelka Edita Vilkeviciute. W środku magazynu ukazała się odważna i zmysłowa sesja zdjęciowa, podczas której 24-latka wystąpiła u boku Anji Rubik.

Modelki pozowały przed obiektywem słynnego Mario Testino na tle luksusowej, śródziemnomorskiej posiadłości. Skąpane w południowym słońcu, prężyły się na masce sportowego samochodu i na tle stylowego jachtu.

Anja i Edita wyglądają niezwykle seksownie uwikłane w subtelną i ulotną erotyczną grę.

Podczas sesji wystąpiły w eleganckich futrach, błyszczących sukienkach i drogocennej biżuterii.

Piękne?
Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue Vogue

Mila