Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 24.09.2013
  • ·  16 komentarzy
·  Miley Cyrus ·  teledysk ·  klip

Wulgarna Miley Cyrus z małpką!

 

Miley Cyrus za wszelką cenę chce być kontrowersyjna. Od pewnego czasu usiłuje pokazać wszystkim, że już nie jest słodką gwiazdką Disneya. By tego dowieść w swoim ostatnim teledysku pokazała się zupełnie nago. Następne wideo również zapowiada się kontrowersyjnie.

Miley zamieściła wczoraj w sieci kilka dziwnych zdjęć z planu swojego nowego klipu. Do jednego z nich pozowała z małą małpką przebraną za kowboja. Na innych wyzywająco tańczy i całuje się z wielkim, puchatych stworem.

Twerk z małpą na plecach! - napisała pod jednym ze zdjęć.

Przemawia do Was jej nowy image?


paulix