Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 23.09.2013
  • ·  15 komentarzy
·  Emmy 2013

Kreacje na gali Emmy 2013

 

Wczoraj w Los Angeles po raz kolejny przyznano statuetki Emmy, nazywane filmowymi Oscarami. W kategorii Najlepszy serial dramatyczny, zwyciężyła produkcja Breaking Bad, zaś Najlepszym serialem komediowym uznano Współczesną rodzinę.

Nagrodę dla Najlepszego aktora serialu dramatycznego, odebrał Jeff Daniels (Newsroom), a dla Najlepszej aktorki dramatycznej - Claire Danes (Homeland).

Przyjrzyjcie się najpiękniejszym kreacjom wczorajszego wieczoru i wybierzcie swoją ulubioną.

Mila