Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 20.09.2013
  • ·  10 komentarzy

Justin Timberlake: "Miley jest bardzo inteligentna i utalentowana"

 

Honey Nowy, kontrowersyjny wizerunek Miley Cyrus jest ostro komentowany we wszystkich mediach. W obronie młodej artystki stanął Justin Timberlake, który twierdzi, że Miley została niesprawiedliwie potraktowana.

Moim zdaniem to bardzo inteligentna i naprawdę utalentowana dziewczyna. Nie mówię, że chwalę jej występ na VMA, ale zacznijmy ją traktować sprawiedliwie.

Co 10-15 lat ludzie wybierają sobie wzór do naśladowania, osobę z której wszystkie dzieciaki powinny brać przykład. Tym razem padło na Miley. To wielkie brzemię, a ona chyba nie chce go dźwigać - powiedział Justin.

Zgadzacie się z nim?

paulix