Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 29.08.2013
  • ·  30 komentarzy
·  Demi Lovato ·  nago

Wyciekły nagie zdjęcia Demi Lovato!

 

Honey Okazuje się, że Demi Lovato, jak niemal wszystkie gwiazdki Disneya ma na swoim koncie rozbierane zdjęcia. Osoba będąca w ich posiadaniu próbuje je sprzedać plotkarskim portalom.

Mam nagie, seksualne zdjęcia Demi Lovato i zastanawiam się, czy chcecie je kupić. Przesyłam na próbkę kolaż. Na niektórych fotkach jest Demi, na innych moja przyjaciółka, która kilka lat temu miała z nią romans. Demi jest na 20 zdjęciach. Na niektórych można ją rozpoznać po twarzy, na innych po tatuażach - napisał właściciel fotek do kilku zachodnich portali.

Zdjęcia prawdopodobnie zostały zrobione w czasach, gdy piosenkarka miała problem z narkotykami.

Na jednej z fotek faktycznie widać identyczne tatuaże, jak ma Demi. Myślicie, że to rzeczywiście ona?

paulix