Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 27.08.2013
  • ·  100 komentarzy

Siwiec: "Umniejszono moją godność!"

 

Wczoraj media obiegły zdjęcia z profilu Natalii Siwiec na Twitterze, na których było widać jedynie waginę. Spekulowano, że modelka umieściła fotografię genitaliów, by wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie.

Natalia szybko zdementowała te informacje, wydając oficjalne oświadczenie. Ponoć profil, na którym pojawiło się zdjęcie, nie należy do niej, a całą sytuację Siwiec mocno odchorowała.

Informuję, że przedmiotowe zdjęcie nie należy do mnie, ponadto zostało upublicznione na profilach bez zgody ani wiedzy oraz jakiegokolwiek mojego udziału. Zdjęcie, jak również komentarze umieszczone na portalu mają charakter fotomontażu, który ma na celu próbę zdyskredytowania, umniejszenia godności i czci, a także spowodowania „niezdrowego” zainteresowania moją osobą. Powyższe godzi w sposób istotny w sferę psychiczną mojej osoby, co przedkłada się na mój stan zdrowia, a także jest niepotrzebne i społecznie szkodliwe. Charakter zajścia jednoznacznie wskazuje, że twórca miał świadomość możliwości wystąpienia w/w okoliczności. W związku z powyższym informuję, że zostaną podjęte czynności mające wyjaśnić przedmiotową sprawę, a także umożliwić ochronę moich dóbr osobistych - napisała na portalu społecznościowym Siwiec.

To już druga taka sytuacja w karierze Natalii. Kilka miesięcy temu jej zdjęcia wykorzystano nieprawnie do reklamowania kremu do odbytu.

Przegięcie?   

Carlax