Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 12.08.2013
  • ·  32 komentarze

Kreacje na Teen Choice Awards 2013 (Zdjęcia)

 

Honey Wczoraj w Gibson Amphitheatre w Los Angeles odbyła się gala rozdania nagród Teen Choice Awards. Na błękitnej ściance pojawiły się m.in. Selena Gomez, Demi Lovato, Nina Dobrev, Ashley Benson, Lily Collins, Jordin Sparks i Michelle Rodriguez.

Zgodnie z wyborem nastolatków, statuetka w kategorii Najlepsza aktorka w filmie akcji trafiła w ręce Anne Hathaway za rolę w obrazie The Dark Knight Rises. W kategorii Osobowość telewizyjna, zwyciężyła Demi Lovato, nagrodę dla Najlepszego muzyka pop odebrał Justin Bieber, dla Najlepszej Artystki - Demi Lovato, Najlepszej Grupy - One Direction, Najlepszego artysty R&B - Bruno Mars, Najlepszej artystki country - Taylor Swift, Najgorętszej gwiazdy - Selena Gomez, Ikony stylu - Miley Cyrus.

Zobaczcie najpiękniejsze kreacje pań i wybierzcie ulubioną. Honey Honey Honey Honey Honey Honey

Mila