Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Wtorek, 20.11.2007
  • ·  48 komentarzy

Jak zostać najlepszą kochanką?

 

Jak zostać boginią seksu? Kobietą, która potrafi dać megaorgazm swojemu facetowi, nie zapominając jednocześnie o własnej przyjemności? Cosmopolitan nam to podpowiada!

Zaczynaj grę wstępną o poranku. O czym marzy mężczyzna tuż po przebudzeniu? Jasne, że o seksie, ale ziarno jego pożądania powinno rozwijać się przez cały dzień. Idealne będą do tego gorące sms'y i maile zapowiadające to, co go czeka wieczorem.

Wszędzie szukaj inspiracji. Zmysły mogą być pobudzane na wiele różnych sposobów. Pamiętaj, że wszystko może stać się iskierką rozpalającą żądzę bogini seksu. Wkładasz na randkę superseksowne szpilki i widzisz, że twoje nogi wyglądają w nich bardzo ponętnie? Nie zdejmuj ich, gdy znajdziecie się już razem w sypialni! Twój facet kupił nowy, puszysty dywan? Spróbujcie zrobić to tej nocy na nim. Inspiracje są wszędzie!

Prowokuj kochanka do eksperymentów. Faceci kochają seks, ale są zbyt leniwi na eksperymenty. Gdy mężczyzna polubi jakąś pozycję, trzyma się jej uparcie. To właśnie dlatego faceci uwielbiają czynne, wyzwolone partnerki, które zachęcają ich do erotycznych eksperymentów. Jeżeli twój partner uwielbia seks od tyłu, spróbuj uczynić go zupełnie innym, niż był do tej pory. Dosiądź go w pozycji odwróconej kowbojki - nie ma szans, by nie pokochał tej pozycji. W końcu ma dzięki niej najwspanialszy widok na świecie, twoje ciało!

Podgrzewaj atmosferę tuż przed finałem. Moment, w którym ty i twój partner zbliżacie się powoli do orgazmu, wcale nie musi zawsze przebiegać tak samo. Tuż przed finałem możesz wykonać kilka pikantnych gestów, które sprawią, że twój mężczyzna oszaleje z rozkoszy. Jesteś na górze? Złap i ściśnij seksownie swoje piersi, pogładź się po biodrach, albo z całej siły chwyć za ramiona swojego kochanka. Jeśli zaś kochacie się w pozycji misjonarskiej, na chwilę przed szczytowaniem mocno przyciśnij się do jego ciała. Gdy będziesz już miała orgazm, pocałuj go naprawdę głęboko.

Mistrzowski seks oralny. Stopniuj jego przyjemność, aż zacznie szczytować. Faceci uwielbiają aktywne partnerki, które są gotowe na wszystko. Seks oralny jest jedną z największych męskich fantazji. Z całą pewnością to ich ulubiona erotyczna zabawa. Liż mu namiętnie penisa, a potem zacznij ssać jego sutki i delikatnie masuj jego tors. Teraz przerwij tę gorącą zabawę, wróć na dół i weź całego członka do ust. Następnie ponownie zrób małą przerwę i zacznij pieścić jego jądra. W momencie, w którym poczujesz, że cały drży, dokończ tę oralną ucztę! Celowe hamowanie zapewne sprawi, że orgazm, jaki przeżyje twój facet, będzie podwójnie, ba, potrójnie silny! Poza tym, jak oni uwielbiają patrzeć na kobietę, która zajmuje się ich największym skarbem!

Mila