Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Piątek, 12.07.2013
  • ·  20 komentarzy

Demi Lovato: "Jeżeli chcesz być tylko sławna, nakręć seks-wideo"

 

Demi Lovato już jako dziecko zaczęła pracę w show-biznesie, co niezbyt dobrze wpłynęło na jej psychikę. Piosenkarka od lat walczy z zaburzeniami odżywiania, zażywała narkotyki, okaleczała się, a nawet próbowała popełnić samobójstwo.

W jednym z wywiadów zapytano ją, co by radziła młodym dziewczynom marzącym o sławie.

Kiedy ludzie mówią: "Chcę być sławna. Chcę być gwiazdą", powinni się zastanowić czego tak dokładnie chcą. Jeżeli chcesz być tylko sławna, nakręć seks-wideo. Nie ma szybszego i skuteczniejszego sposobu. Jeżeli chcesz tylko, by paparazzi robili ci zdjęcia, przemyśl to co się dzieje w twojej małej, pustej głowie.

Jeżeli jednak chcesz być szanowaną aktorką czy piosenkarką, podążaj za swoimi marzeniami. Bycie celebrytą, a bycie gwiazdą to duża różnica. To straszne, że w dzisiejszych czasach myli się te dwa pojęcia - stwierdziła Demi.

 

paulix