Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 24.06.2013
  • ·  8 komentarzy

Zmarł ojciec Demi Lovato

 

Honey W weekend, po długiej walce z rakiem zmarł ojciec Demi Lovato, Patrick. Piosenkarka była zmuszona odwołać wszystkie swoje zobowiązania zawodowe i nie pojawiła się na sobotniej sesji promocyjnej show X Factor, w której miała wystąpić u boku Simona Cowella, Kelly Rowland i Pauliny Rubio. O stracie ojca poinformowała również na swoim Twitterze starsza siostra Demi, Dallas.

Spoczywaj w pokoju, tato. Kochamy cię - napisała.

Jako pierwszy kondolencje złożył Demi Simon Cowell, który napisał na swoim Twitterze: Moje myśli są z tobą, Demi.

Artystka nigdy nie ukrywała, że nie ma zbyt dobrych relacji ze swoim biologicznym ojcem, co opisała nawet w piosence For the Love of a Daughter w 2011 roku. Mimo iż piosenkarka pogodziła się ze swoim tatą w 2009 roku, krótko później wyznała w jednym z wywiadów, że "nadal są sobie obcy".

Demi była wychowywana przez mamę Dianne i jej drugiego męża Eddiego De La Garza. Honey

Mila