Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Czwartek, 20.06.2013
  • ·  14 komentarzy

Mama Demi Lovato nienawidzi jej tatuaży

 

Honey Mimo młodego wieku, Demi Lovato ma swoim ciele całkiem pokaźną kolekcję tatuaży. Piosenkarka wytatuowała sobie jak do tej pory aż 13 różnych wzorków, które jak sama przyznaje, mają dla niej wyjątkowe znaczenie. W przeciwieństwie do jej mamy, która szczerze nienawidzi tatuaży na jej ciele.

Moja mama i ja bardzo się pokłóciłyśmy, kiedy wytatuowałam sobie na rękach ptaki, ponieważ moja mama zupełnie inaczej postrzega tatuaże, które robią sobie ludzie z mojego pokolenia. Więc bardzo trudno jest mi wytłumaczyć jej, że tatuaże to forma sztuki. Te tatuaże mają dla mnie specjalne znaczenie, ale moi rodzice tego nie rozumieją. Moja mama i tato są wściekli. Jeśli tatuaż jest mały, moja mama nie robi z tego wielkiego problemu, ale kiedy zrobiłam sobie motyle na przedramieniu, wdałyśmy się w poważną awanturę - zdradziła 20-latka.

Podobają Wam się tatuaże Demi?

Mila