Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Środa, 12.06.2013
  • ·  22 komentarze

"Na urodziny chcę Barbie o moim aktualnym typie sylwetki"

 

Forum Demi Lovato od dziecka zmaga się z zaburzeniami odżywiania. Piosenkarka po długiej terapii przestała się obsesyjnie odchudzać, by dostosować się do obowiązujących kanonów piękna i nareszcie zaakceptowała swoje ciało.

W sierpniu gwiazda obchodzić będzie swoje 21. urodziny i z tej okazji zażyczyła sobie dość nietypowy prezent.

Jednym z moich największych marzeń jest moja własna lalka Barbie, ALE odzwierciedlająca mój aktualny typ sylwetki - wagę i wzrost - napisała gwiazda do swoich fanów i przyjaciół.

Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni! To byłby cudowny prezent na moje 21. urodziny. Haha. Tak w ogóle to marka powinna zrobić lalki z cellulitem! Hahaha! Przecież około 95% kobiet go ma! - dodała.

Fani artystki natychmiast poparli jej pomysł.

@BarbieStyle zróbcie Demi tę przyjemność. Przy okazji pokażecie dzieciom, jak wygląda normalna, zdrowa kobieta - napisała na Twitterze jedna z fanek wokalistki.

Jak Wam się podoba pomysł realistycznych Barbie?

paulix