Przypomnij hasło
‚
Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki Wirtualna Polska Holding Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, abonent domeny www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.


Lansik przeprasza Jolantę Pieńkowską i Leszka Czarneckiego

Zarząd Spółki http Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, wydawca serwisu www.lansik.pl, przeprasza Panią Jolantę Pieńkowską-Czarnecką i Pana Leszka Czarneckiego za publikację informacji i zdjęć bezprawnie naruszających Ich dobra osobiste w postaci prywatności i czci w serwisie internetowym www.lansik.pl.

  • ·  Pon., 10.06.2013
  • ·  13 komentarzy

Wieczór panieński Joanny Krupy!

 

Za kilka dni, 13 czerwca, Joanna Krupa poślubi wieloletniego narzeczonego Romaina Zago. Z tej okazji, w miniony weekend, przyjaciółki prowadzącej Top Model, zorganizowały jej wieczór panieński.

Najbliższe koleżanki zabrały przyszłą pannę młodą do Las Vegas. Tam opalały się, piły drinki i imprezowały. Na swoim Twitterze Joanna zamieściła kilka zdjęć z szalonej nocy. Na jednym z nich pozuje ze swoją "nową miłością", czyli dmuchaną lalką.

Mamy nadzieję, że na ślubie będzie bawiła się równie dobrze.

Carlax